דורית לוי

איילות בית ספר למחול- מורות

מילה של דורית

ריקוד בשבילי הוא כלי לחיים. מעבר ללמידה המקצועית המאוד מדויקת של הטכניקה, אני מאמינה שכל אחת עוברת תהליך עמוק של למידה.
הריקוד הוא אמצעי דרכו אפשר להגיע ללמידה משמעותית, הוא מכנה כלים שעוזרים בהתמודדות בחיי היום יום: התמודדות עם מצבי, לחץ, כישלונות, שינויים.
דרך הריקוד אפשר ללמוד ערכים בסיסים בין אדם לחברו ואדם למקום, כגון כיבוד, אחראיות, משמעת, סדר, ארגון, זיכרון, שיתוף פעולה, התמדה ועוד.
אני מאמינה שאין משהי שלא יכולה לרקוד, כוח הרצון מאפשר הכול.

על דורית
מורה לשיעור מחול מודרני קומפוזיציה ורפרטואר

דורית לוי- בוגרת תואר ראשון באקדמיה למוסיקה ומחול ע”ש רובין, מסלול מחול, בעלת תעודת הוראה.
שנה שנייה בלימודי תואר שני בקומפוזיציה– מוסמך במחול mdance
מורה למחול מודרני (ע”פ שיטת גרהם), קומפוזיציה ורפרטואר. מלמדת מעל לעשרים שנה במסגרות פורמליות ומסגרות פרטיות שונות.
מגישה לבגרויות, בוחנת במתכונות ובבגרויות בביה”ס שונים במגמות מחול, בוחנת סטודנטיות שנה ד’ באקדמיה, הפקה וניהול אירועי מחול במסגרות שונות. מנחה קורסי הדרכה במתודיקה של המחול המודרני, יוצרת ורוקדת בפרויקטים שונים.
כיום, מלמדת מחול מודרני עם עקרונות המבוססים משיטת מרתה גרהם, עליהם אני מוסיפה אינטרפרטציות והשפעות מתחומים נוספים כגון: הבלט הקלאסי, יוגה, פילטיס, לימון ועוד…
השיעור מחולק לשני שלבים: לימוד הטכניקה דרך עבודת רצפה (-בעיקר עבודה על חיזוק הגב), עבודה בעמידה (נשען בעיקר על הבסיס של הבלט הקלאסי) קומבינציה ותרגילי פינה שתפקידם בעיקר מימוש הטכניקה שנלמדה דרך רצפים תנועתיים – שלב זה הוא החלק של ההנאה והכיף של השיעור.
השיעורים משלבים הכרות בסיסית עם שפת המחול המודרני, כמחול בן-זמננו, שהתפתח בתחילת המאה ה-20, ולמידת מיומנויות בסיסיות ומורכבות, הנשענות על בסיס טכניקת הבלט הקלאסי.

להישאר מעודכנות בחדשות שלנו